>BLASTERY>NERF MODULUS - ECS-10 - ECOPACK

NERF MODULUS - ECS-10 - ECOPACK

NERF Modulus - ECS-10 je elektrická poloautomatická puška zo série modulus. Súčasťou balenia je niekoľko príslušenstvo, ktoré umožňuje desiatky možných kombinácií, ako si pušku vybaviť. Ide o jeden z najviac modulárnych pištolí, čo kedy Hasbro vyrobilo.
Nie je skladom
Viac informácií
NERF Modulus - ECS-10 je elektrická poloautomatický puška zo série modulus. Súčasťou balenia je niekoľko príslušenstvo, ktoré umožňuje desiatky možných kombináciách, ako si pušku vybaviť. Ide o jeden z najviac modulárnych pištolí, čo kedy Hasbro vyrobilo.

Samotné telo je vybavené konektorom na pažbu a závitom pre násady na hlaveň (rozšírenie / tlmiče / hlavne), ďalej piatich taktickými N-STRIKE lištami, ktoré slúžia pre pripevnenie príslušenstva.

Dodávaný je aj 10 raný zahnutý (banánový) zásobník, - pištoľ je plne kompatibilný so všetkými N-STRIKE zásobníky (Clip System).

Násada na hlaveň je plne kompatibilný so všetkými ďalšími pištoľami, ktoré obsahujú konektor na predĺženie hlavne. Násada je vybavená dvoma taktickými lištami pre pripevnenie príslušenstva. Násada je zakončená ďalším konektorom pre pripevnenie ďalšie násady na hlaveň.

Rukoväť, ktorú je možné pripevniť na akúkoľvek N-STRIKE taktickú lištu. Slúži pre zlepšenie stability pri manipulácii s pištoľou.

Zameriavač sa dá pripevniť na akúkoľvek N-STRIKE taktickú lištu. Jedná sa o repliku optiky. Z dôvodu zachovania maximálneho bezpečia pri hraní neobsahuje žiadne sklo.

Balenie obsahuje:
  • Hlavné telo - ECS-10
  • Pažba s držiakom na zásobník
  • Zameriavač s N-STRIKE konektorom na taktickú lištu
  • Násada na hlaveň
  • Rukoväť s N-STRIKE konektorom na taktickú lištu
  • Zásobník na 10 šípok
  • Náboje: 10x ELITE - Biela

Informácie o obale tohto tovaru: ECO-PACK - FRUSTRATION FREE
Tento tovar je dodávané v tzv. ECO PACK Frustration FREE balenia. To znamená, že tovar nie je zabalený v plastovom farebnom obale, ale je balené v prosté kartónovej hnedej krabici. Jedná sa však o originálne balenie výrobcu HASBRO, ktorý týmto krokom podporuje životné prostredie a niektoré edície svojich produktov balia ekologicky bez obsahu ďalších zbytočných plastov - systém tzv. Frustration FREE. Tento spôsob balenia bol vyvinutý v USA a prevzala ho rada (aj globálnych veľkých nadnárodných) výrobcov i eshopov, pretože tovar je dokonale predstavené na internetových stránkach a zákazníkovi je dodaný v ekologickom obale, jednoduchom na rozbalenie, recyklovateľnom a ľahkom na prepravu a skladovanie bez ďalších odpadov a ekologickej záťaže. Systém balenie tovaru ECO-PACK Frustration FREE testuje čoraz viac svetových výrobcov. Tento spôsob balenia nemá absolútne žiadny vplyv na obsah, kvalitu a originalitu produktu a žiadnym spôsobom neznižuje kvalitu produktu.


Séria Modulus je typická svojou modularitou. Pištoľ tejto série možno prispôsobovať a upravovať najrôznejším príslušenstvom, ako sú taktické lišty, pažby, rôzne druhy hlavné apod. Práve pre schopnosť prispôsobenie sú pištole z tejto edície veľmi obľúbené.
Bezpečnostné upozornenie: NERF blaster strieľa projektily ktoré majú úsťovú rýchlosť okolo 50-100 FPS, z tohto dôvodu je potrebné si pri hraní chrániť oči! NIKDY nehrajte Nerf bez vhodnej ochrany očí, zásah akéhokoľvek projektilu do nechráneného oka môže spôsobiť vážne zranenie oka alebo stratu zraku ! Prosíme, aby ste tento fakt nepodceňovali, poškodenie zraku nie je sranda!
Parametry
Dostrel: 16 - 22 m
Druh munície: Klasické šípky
Odporúčaný vek: od 8 let
Ostatné príslušenstvo v balení: Pažba, Zameriavač, Násada na hlaveň, Rukoväť
Počet munície v balení: 10
Príslušenstvo v balení: 1x zásobník na 10 šípok
Rok vydania: 2015
Spôsob plnenia: Na zásobníky (Clip System)
Typ: Poloautomatický
Úsťová rýchlosť: 65 - 75
Veľkosť: Veľký
Dostrel16 - 22 m
Druh munícieKlasické šípky
Odporúčaný vekod 8 let
Ostatné príslušenstvo v baleníPažba, Zameriavač, Násada na hlaveň, Rukoväť
Počet munície v balení10
Príslušenstvo v balení1x zásobník na 10 šípok
Rok vydania2015
Spôsob plneniaNa zásobníky (Clip System)
TypPoloautomatický
Úsťová rýchlosť65 - 75
VeľkosťVeľký
Video


Nasledujúce produkty by vás mohli zaujímať

Ostatné s týmto titulom tiež kúpili

NERF MODULUS - ECS-10
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"2","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te povolenie na vykonanie po\u017eadovanej oper\u00e1cie. Overte \u010di je va\u0161a prihl\u00e1senia st\u00e1le akt\u00edvny a svoje pr\u00edstupov\u00e9 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"Storno","odstraneni":"Odstranit","nacitani":"Soubor se na\u010d\u00edt\u00e1, \u010dekejte pros\u00edm...","ano":"\u00c1no","ne":"Nie","form_uspech":"Zm\u011bny byly \u00fasp\u011b\u0161n\u011b ulo\u017eeny","form_neuspech":"Zmeny sa neulo\u017eili. Opravte pros\u00edm vyzna\u010denej chyby a sk\u00faste znova.","dalsi":"\u010eal\u0161\u00ed","hledat":"h\u013eada\u0165"}
https://nerfmarket.sk/
https://nerfmarket.sk/nerf-modulus---ecs-10?h=&dalsi=0
Počas minút dôjde k vášmu automatickému odhlásenie zo systému. Potrebujete viac času?
Z dôvodu dlho trvajúcej nečinnosti ste bol automaticky odhlásený zo systému
Registrácia nového užívateľa