>BLASTERY>N-STRIKE MODULUS>NERF MODULUS - RECON MK II

NERF MODULUS - RECON MK II

NERF Modulus - RECON MK II je manuálne Šípková pištoľ na zásobníky, Ide o veľmi obľúbenou modulárny pištoli vhodnú pre začínajúcich i pokročilých hráčov.
Nie je skladom
Viac informácií
NERF Modulus - RECON MK II patrí medzi veľmi dobré manuálnou pištole. Legendárny telo v novom kabáte, to je RECON MK II, veľký potenciál v relatívne veľmi šikovnom balení. Oproti predchádzajúcim verziám je navyše na jednej strane vybavený bočné taktickú lištou, ktorá je určená na zavesenie príslušenstva. Samotné telo bolo navyše vybavené chráničom ruky, ktorý súčasne veľmi šikovne pomáha zasúvať zásobníky do zásobníkové šachty. K pištoli je pribalený malý 6 raný zásobník. Pre plné využitie potenciálu tejto pištole odporúčame dokúpiť náhradné zásobníky s vyššou kapacitou. RECON MK II je samozrejme vybavený Clip Systémom, takže je plne kompatibilný so všetkými šípkovými zásobníkmi. Rovnako ako predchádzajúce verzie má konektor na pažbu a závit pre násady na hlaveň (rozšírenie / tlmiče / hlavne).

Balenie obsahuje:
  • RECON MK II
  • Násada na hlaveň - rozšírenie - krátka
  • pažba
  • Zásobník na 6 šípok
  • 6 šípok ELITE - biela farba

Séria Modulus je typická svojou modularitou. Pištoľ tejto série možno prispôsobovať a upravovať najrôznejším príslušenstvom, ako sú taktické lišty, pažby, rôzne druhy hlavné apod. Práve pre schopnosť prispôsobenie sú pištole z tejto edície veľmi obľúbené.
Bezpečnostné upozornenie: NERF blaster strieľa projektily ktoré majú úsťovú rýchlosť okolo 50-100 FPS, z tohto dôvodu je potrebné si pri hraní chrániť oči! NIKDY nehrajte Nerf bez vhodnej ochrany očí, zásah akéhokoľvek projektilu do nechráneného oka môže spôsobiť vážne zranenie oka alebo stratu zraku ! Prosíme, aby ste tento fakt nepodceňovali, poškodenie zraku nie je sranda!
Parametry
Dostrel: 16 - 22 m
Druh munície: Klasické šípky
Odporúčaný vek: od 8 let
Ostatné príslušenstvo v balení: Pažba, Hlaveň
Počet munície v balení: 6
Príslušenstvo v balení: 1x zásobník na 6 šípok
Rok vydania: 2016
Spôsob plnenia: Na zásobníky (Clip System)
Typ: Manuálný
Úsťová rýchlosť: 65 - 75
Veľkosť: Stredná
Dostrel16 - 22 m
Druh munícieKlasické šípky
Odporúčaný vekod 8 let
Ostatné príslušenstvo v baleníPažba, Hlaveň
Počet munície v balení6
Príslušenstvo v balení1x zásobník na 6 šípok
Rok vydania2016
Spôsob plneniaNa zásobníky (Clip System)
TypManuálný
Úsťová rýchlosť65 - 75
VeľkosťStredná
Video


Nasledujúce produkty by vás mohli zaujímať

Ostatné s týmto titulom tiež kúpili

NERF MODULUS - RECON MK II
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"2","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te povolenie na vykonanie po\u017eadovanej oper\u00e1cie. Overte \u010di je va\u0161a prihl\u00e1senia st\u00e1le akt\u00edvny a svoje pr\u00edstupov\u00e9 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"Storno","odstraneni":"Odstranit","nacitani":"Soubor se na\u010d\u00edt\u00e1, \u010dekejte pros\u00edm...","ano":"\u00c1no","ne":"Nie","form_uspech":"Zm\u011bny byly \u00fasp\u011b\u0161n\u011b ulo\u017eeny","form_neuspech":"Zmeny sa neulo\u017eili. Opravte pros\u00edm vyzna\u010denej chyby a sk\u00faste znova.","dalsi":"\u010eal\u0161\u00ed","hledat":"h\u013eada\u0165"}
https://nerfmarket.sk/
https://nerfmarket.sk/nerf-modulus---recon-mk-ii?h=
Počas minút dôjde k vášmu automatickému odhlásenie zo systému. Potrebujete viac času?
Z dôvodu dlho trvajúcej nečinnosti ste bol automaticky odhlásený zo systému
Registrácia nového užívateľa