>BLASTERY>SPECIÁLY>NERF MODULUS - LONGSTRIKE - ECOPACK

NERF MODULUS - LONGSTRIKE - ECOPACK

LONGSTRIKE je ostreľovacia sniper puška s dlhou hlavňou na klasické šípky ELITE.
Nie je skladom
Viac informácií
NERF Modulus - LONGSTRIKE je ostreľovacia sniper puška s dlhou hlavňou na klasické šípky ELITE. Ide o manuálny pušku, takže k jej prevádzke nie sú potrebné žiadne batérie.

LONGSTRIKE sa dodáva s pomerne bohatým príslušenstvom - tri zásobníky, každý na 6 šípok, zameriavač, sklápacie nožičky pre položenie zbrane, odnímateľná hlaveň. Puška má tri taktické koľajnice na hlavni a je vybavená tromi okami pre zavesenie. V pažbe sa potom nachádza držiak na 6ti rané zásobníky, ktoré sú súčasťou dodávky.

LONGSTRIKE je jedným z mála odstreĺovacích pušiek, ktoré v rámci NERF vychádza.

Balenie obsahuje:
  • Hlavné telo - LONGSTRIKE
  • odnímateľná hlaveň
  • Zameriavač s N-STRIKE konektorom na taktickú lištu
  • sklápacie nôžky
  • 3x zásobníky na 6 šípok
  • Náboje: 18x ELITE šípky - biele

Séria Modulus je typická svojou modularitou. Pištoľ tejto série možno prispôsobovať a upravovať najrôznejším príslušenstvom, ako sú taktické lišty, pažby, rôzne druhy hlavné apod. Práve pre schopnosť prispôsobenie sú pištole z tejto edície veľmi obľúbené.
Informácie o obale tohto tovaru: ECO-PACK - FRUSTRATION FREE
Tento tovar je dodávané v tzv. ECO PACK Frustration FREE balenia. To znamená, že tovar nie je zabalený v plastovom farebnom obale, ale je balené v prosté kartónovej hnedej krabici. Jedná sa však o originálne balenie výrobcu HASBRO, ktorý týmto krokom podporuje životné prostredie a niektoré edície svojich produktov balia ekologicky bez obsahu ďalších zbytočných plastov - systém tzv. Frustration FREE. Tento spôsob balenia bol vyvinutý v USA a prevzala ho rada (aj globálnych veľkých nadnárodných) výrobcov i eshopov, pretože tovar je dokonale predstavené na internetových stránkach a zákazníkovi je dodaný v ekologickom obale, jednoduchom na rozbalenie, recyklovateľnom a ľahkom na prepravu a skladovanie bez ďalších odpadov a ekologickej záťaže. Systém balenie tovaru ECO-PACK Frustration FREE testuje čoraz viac svetových výrobcov. Tento spôsob balenia nemá absolútne žiadny vplyv na obsah, kvalitu a originalitu produktu a žiadnym spôsobom neznižuje kvalitu produktu.


Bezpečnostné upozornenie: NERF blaster strieľa projektily ktoré majú úsťovú rýchlosť okolo 50-100 FPS, z tohto dôvodu je potrebné si pri hraní chrániť oči! NIKDY nehrajte Nerf bez vhodnej ochrany očí, zásah akéhokoľvek projektilu do nechráneného oka môže spôsobiť vážne zranenie oka alebo stratu zraku ! Prosíme, aby ste tento fakt nepodceňovali, poškodenie zraku nie je sranda!
Parametry
Dostrel: 10 - 15 m
Druh munície: Klasické šípky
Odporúčaný vek: od 8 let
Počet munície v balení: 18
Príslušenstvo v balení: 3x zásobník na 6 šípok
Rok vydania: 2019
Spôsob plnenia: Na zásobníky (Clip System)
Úsťová rýchlosť: 50 - 60
Veľkosť: Univerzálny
Dostrel10 - 15 m
Druh munícieKlasické šípky
Odporúčaný vekod 8 let
Počet munície v balení18
Príslušenstvo v balení3x zásobník na 6 šípok
Rok vydania2019
Spôsob plneniaNa zásobníky (Clip System)
Úsťová rýchlosť50 - 60
VeľkosťUniverzálny

Nasledujúce produkty by vás mohli zaujímať

Ostatné s týmto titulom tiež kúpili

NERF MODULUS - LONGSTRIKE
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"2","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te povolenie na vykonanie po\u017eadovanej oper\u00e1cie. Overte \u010di je va\u0161a prihl\u00e1senia st\u00e1le akt\u00edvny a svoje pr\u00edstupov\u00e9 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"Storno","odstraneni":"Odstranit","nacitani":"Soubor se na\u010d\u00edt\u00e1, \u010dekejte pros\u00edm...","ano":"\u00c1no","ne":"Nie","form_uspech":"Zm\u011bny byly \u00fasp\u011b\u0161n\u011b ulo\u017eeny","form_neuspech":"Zmeny sa neulo\u017eili. Opravte pros\u00edm vyzna\u010denej chyby a sk\u00faste znova.","dalsi":"\u010eal\u0161\u00ed","hledat":"h\u013eada\u0165"}
https://nerfmarket.sk/
https://nerfmarket.sk/nerf-modulus-longstrike?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
Počas minút dôjde k vášmu automatickému odhlásenie zo systému. Potrebujete viac času?
Z dôvodu dlho trvajúcej nečinnosti ste bol automaticky odhlásený zo systému
Registrácia nového užívateľa