>BLASTERY>ULTRA>NERF ULTRA ONE

NERF ULTRA ONE

Nový rad pištoľou ULTRA a s ňou nový motorizovaný ULTRA ONE.
Nie je skladom
Viac informácií
NERF ULTRA ONE je nová pištole z novej edície a vo farbách a zaujímavom dizajne NERF ULTRA.

Jedná sa o robustný motorizovanú automatickú pištoľ na nový druh špeciálnych šípok NERF ULTRA. Vyznačuje sa vysokým výkonom, a to ako kadenciou, tak veľkú vzdialenosťou dostrelu (výrobca udáva dostrel až do vzdialenosti 25 metrov). Používa bubnový zásobník na 25 šípok.

Náhradné šípky pre rýchle dobitie môžu byť umiestnené v pažbe po oboch stranách. K pištoli sú dodávané nové šípky tzv. NERF ULTRA. Jedná sa o šípky z ľahkej peny, ktoré majú vylepšenú hlavičku a nový tvar na konci - šípky majú na svojom konci vyrovnávacej krídelká pre usmernenie dráhy letu strely. Tento typ šípok zaisťuje vyššiu mieru presnosti a dlhší dostrel.

Pozor! NERF ULTRA ONE pracuje iba so šípkami NERF ULTRA. V balení je štandardne 25 ks týchto šípok. Ďalšie ULTRA ONE šípky si môžete dokúpiť v našom eshope ako doplnkové príslušenstvo.
EDICE NERF ULTRA
NERF ULTRA je prémiová edice šipkových blástrů v bílo-oranžových a zlatých barvách a ve specifickém designu ULTRA. Edice se vyznačuje poměrně kvalitními blástry s kvalitním zpracováním. Edice zahrnuje jak elektrické, tak manuální blástry. 

Všechny blástry v této edici pracují pouze se speciálními šipkami ULTRA. Tyto šipky by měly mít lepší aerodynamický tvar a lepší vlastnosti pro střelbu. Šipky nejsou kompatibilní s šipkami ELITE, takže šipky ELITE není možné použít v blástrech ULTRA a stejně tak šipky ULTRA není možné použít do ostatních blástrů NERF.


Bezpečnostné upozornenie: NERF blaster strieľa projektily ktoré majú úsťovú rýchlosť okolo 50-100 FPS, z tohto dôvodu je potrebné si pri hraní chrániť oči! NIKDY nehrajte Nerf bez vhodnej ochrany očí, zásah akéhokoľvek projektilu do nechráneného oka môže spôsobiť vážne zranenie oka alebo stratu zraku ! Prosíme, aby ste tento fakt nepodceňovali, poškodenie zraku nie je sranda!
Parametry
Dostrel: nad 25 m
Odporúčaný vek: od 8 let
Počet munície v balení: 25
Potreba batérie?: Ano
Rok vydania: 2020
Spôsob plnenia: Do zásobníka
Typ: Automatický
Veľkosť: Veľký
Dostrelnad 25 m
Odporúčaný vekod 8 let
Počet munície v balení25
Potreba batérie?Ano
Rok vydania2020
Spôsob plneniaDo zásobníka
TypAutomatický
VeľkosťVeľký

Nasledujúce produkty by vás mohli zaujímať

Ostatné s týmto titulom tiež kúpili

NERF ULTRA ONE
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"2","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te povolenie na vykonanie po\u017eadovanej oper\u00e1cie. Overte \u010di je va\u0161a prihl\u00e1senia st\u00e1le akt\u00edvny a svoje pr\u00edstupov\u00e9 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"Storno","odstraneni":"Odstranit","nacitani":"Soubor se na\u010d\u00edt\u00e1, \u010dekejte pros\u00edm...","ano":"\u00c1no","ne":"Nie","form_uspech":"Zm\u011bny byly \u00fasp\u011b\u0161n\u011b ulo\u017eeny","form_neuspech":"Zmeny sa neulo\u017eili. Opravte pros\u00edm vyzna\u010denej chyby a sk\u00faste znova.","dalsi":"\u010eal\u0161\u00ed","hledat":"h\u013eada\u0165"}
https://nerfmarket.sk/
https://nerfmarket.sk/nerf-ultra-one?h=&dalsi=0
Počas minút dôjde k vášmu automatickému odhlásenie zo systému. Potrebujete viac času?
Z dôvodu dlho trvajúcej nečinnosti ste bol automaticky odhlásený zo systému
Registrácia nového užívateľa